خرداد, 1398 بدون نظر پودر جوانه ماش

پودر جوانه ماش ، در کیفیت بالا و بسته بندی منحصر به فرد و با کیفیت به عنوان یک محصول صادراتی شناخته می شود. صادرات پودر جوانه ماش توسط برند های معتبر انجام می شود.

صادرات پودر جوانه ماش

بسیاری از برند های معتبر، جوانه ماش را در کیفیت بالا و در بهترین زمان برداشت می کنند و سپس در روند خشک کردن و آسیاب قرار می دهند.
این شرکت ها برای اینکه نقشی در ارز آوری داشته باشند و سود خود را افزایش دهند، کیفیت محصول تولیدی را به بالا ترین حد ممکن برده و با بسته بندی عالی روانه ی بازار های جهانی می کنند.

پودر جوانه ماش

خرید عمده و جزئی پودر جوانه ماش

بسیاری از فروشندگان محصول خود را بصورت عمده و بدون واسطه و مستقیم در اختیار خریداران عمده قرار می دهند و هر دو طرف به سودی نسبی می رسند.
سود خرید عمده در این است که فروشنده محصول خود را زودتر به فروش می رساند و زود تر به سود مورد نظر می رسد، خریدار محصول با کیفیت را ارزان تر بدست می آورد.
خرید جرئی هم مخاطبان خاصی ندارد هر گروهی از جامعه برای رسیدن به تغذیه ای مناسب و سالم اقدام به خرید جوانه ها می کند و این محصول را در سبد کالای غذایی خود قرار می دهند.

پودر جوانه ماش

مخاطبین خریداران عمده کیست؟

بسیاری از تاجران، اقدام به خرید عمده ی جوانه ی ماش می کنند، این خریداران محصول را در بالا ترین کیفیت خریداری می کنند و سپس بهترین نوع بسته بندی را انتخاب کرده و سپس جوانه ی با کیفیت به کشور های مختلف صادر می کنند.
برخی از مخاطبین عمده جوانه ماش، واسطه ها هستند، محصول با کیفیت را از تولید کننده خریداری می کنند و به بازار عرضه می کنند و سود قابل توجهی بدست می آورند.

پودر جوانه ماش

خاصیت پودر جوانه ماش

  • سلول های پوستی را بازسازی می کند و پوستی سالم و جوان را به شما می دهد.
  • پودر جوانه ماش سرشار از آنتی اکسیدان و رادیکال های آزاد است و از سرطان پوست جلو گیری می کند.
  • پوست را پاک سازی می کند و به درمان آکنه پوست کمک می کند.
  • به رشد، سلامت، در خشش مو کمک می کند و شوره ی سر را درمان می کند.
  • پودر جوانه ماش سرشار از مواد مغذی است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.
  • ویتامین K و C موجود در پودر جوانه ماش استخوان ها را استحکام می بخشد و به درمان زخم ها و شکستگی ها کمک می کند.
  • و…..
تگ ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *